Tasarım & Yazılım

Tasarım ve yazılım modern zamanların en çok dile getirilen kelimeleridir. Hemen her sektörün dijital dünyaya adapte olduğu günlerde, dijital ortamları efektif biçimde kullanmak temel gereksinimdir. Elbette dijital pazarlama araçlarının ortaya çıkarılabilmesi ve kullanılabilesi için tasarımlarının yapılması gerekir ve bu araçların tamamı yazılım bazlı ortamlarda çalışacağından yazılım altyapılarının geliştirilmesi gerekir. Bir web sitesi sahibi olmak, mobil uygulama yaptırmak veya firmanızın operasyonel faaliyetlerini düzenlemek için bir ofis yazılımı hazırlatmak, yazılım ve tasarım uygulamalarının içerisinde yer alır. Ayrıca dijital reklamlar ve sosyal medya ortamlarının yönetimini noktasında tasarım uygulamaları en önemli enstrümandır. Yani aslında tasarım ve yazılım iç içe geçmiş uygulamalar olarak dijital medya çalışmalarında bütünü ifade eden kavramlardır. Web tasarımı, örneğinden olduğu gibi, hem yazılım hem de grafik tasarımın kullanıldığı bir ok dijital medya aracı günümüzde herkes tarafından etkin biçimde kullanılmaktadır.

Yazılım Geliştirme

Ofisinizdeki bir yönetim fonksiyonunu otomasyon araçları ile sevk ve idare etmek için yazılım geliştirme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Örneğin, size özel bir personel takip yazılımı yaptırabilir veya sektörünüzle ilgili herhangi bir faaliyeti dijital ortamda takip etmek maksadıyla bir program yaptırabilirsiniz. Her ne kadar paket programlar hemen her ofis faaliyeti için genel-geçer gereksinimleri karşılıyor olsa da, size özel gereksinimler karşılanamayabilir. Bu durumda bu programlar ihtiyacınızı karşılamaz ve işlevsiz hale gelir. Oysa tamamen size özel olarak yazılacak program, tamamen sizin çizeceğiniz sınırlar dahilinde hazırlanacağından, gereksinimleri hem mevcutta, hem de gelecekte yapılacak geliştirmelerle karşılayabilir. Ayrıca hazırlanacak yazılım, diğer yazılımlara entegre edilebileceği gibi online araçlarla ve ofis donanımları ile uyumlu biçimde de çalıştırılabilir. Bu noktada sınır, sizin ne istediğiniz olacaktır.

Web Yazılım – Web Tasarım

Web tasarımı, genel olarak web sitesinin bütünüyle inşasını ifade eder. Web yazılımı ise, mobil uygulamaları da kapsayan sitelerin ve programların web tabanlı yazılım uygulamalarıdır. Bulut tabanlı ofis yazılımları gibi modern ofis araçlarını da kapsayan bu faaliyetler, firmamız tarafından tüm detayları ile müşterilerimize sunulmaktadır. Web sitelerinin görsel tasarımı, bünyemizde çalışmakta olan uzman grafik tasarımcılar, uygulama ve yazılım geliştirmeleri ise yazılımcılarımız tarafından gerçekleştirilir.

Grafik Tasarım

Gerek web sitelerinde, gerek reklamlarda ve sosyal medya platformları gibi hemen her ortamda sizi veya firmanızı temsil edecek görsel tasarımların yapıldığı iş alanımız grafik tasarım hizmetleridir. Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde kullanıcılara yansıtmak için mümkün olan en yüksek standartlarda grafik tasarımı uygulamaları ile sizlere hizmet veriyoruz.  3D animasyon ve prodüksiyon gibi dijital medyada öne çıkmanızı sağlayan bir çok görsel hizmeti bizden alabilir, diğer dijital medya araçlarımızla birlikte kullanarak, dijital ortamda devleşebilirsiniz. Ayrıca görsel hizmetlerimiz dilerseniz, konvansiyonel medya araçlarında ve basılı yayınlarda da kullanılabilir. Bize ihtiyaçlarınızı belirtmeniz halinde size herhangi bir alanda efektif çözümleri sunabiliriz.

Geleceğe Taşının

Dijital medya ortamlarında var olmak ve etkinliğinizi nitelikli biçimde artırmak, günümüzde rakiplerinizle olan farkınızı açmak için elinizde bulunan en etkili yöntemdir. İnternet teknolojileri geçmişte var olmayan bir çok aracı hizmetimize sunmuş durumdadır ve artık sadece yerel değil, ulusal ve hatta global anlamda tanıtım faaliyetlerini son derece kolay şekilde yapabiliriz. Siz de web tasarım hizmetlerimiz kapsamında dünyaya açılacağınız web sitelerine sahip olabilir, grafik tasarım hizmetlerimizden faydalanıp, kendinizi en doğru şekilde kullanıcılara ifade edebilir ve kullanıcılara size daha kolay erişebilmelerini sağlayan mobil çözümler sunabilirsiniz. Bütün bu hizmetlerden faydalanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sizin iççin uzman ekibimiz tüm alanlarda uzman hizmeti sunuyor olacaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment