cagri-merkezi-2

Çağrı Merkezi Hizmeti

Dijital dünyada müşterilerinize ulaşılır olmanız son derece önemlidir.

Dijital iletişim her ne kadar önemli olsa da, direkt iletişimin yerini kimi zaman tutamamaktadır. Bu da daha geleneksel olan Çağrı Merkezi Hizmeti pazarlamada önemli bir konuma oturtmaktadır.

Sosyal Profesyoneller İle Çağrı Merkezi Hizmeti

Çağrı Merkezi operasyonlarının sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için çeşitli özel yazılımlar gerekmektedir. İster sizi arayan müşteriler (inbound) isterseniz de sizin müşterileri aradığınız (outbound) bir hizmet olsun, aramaların cevaplanması, kayıt edilmesi, şikayet sipariş kayıt sistemleriyle entegre olması, telemarketing (telefonda satış)  ve benzeri konular son derece önemlidir.
İyi bir Çağrı Merkezi  sisteminiz yoksa, kısa sürede önce dijital mecralarda düşüş  sonra satışlarınızda şikayetlerle ve prestij kaybıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Sosyal Profesyoneller olarak yılların verdiği tecrübemizi teknik üstünlüğü kanıtlamış Çağrı Merkezi yazılımları ile birleştiriyoruz. Böylece kendi kendisine kusursuz bir şekilde işleyen, gerektiğinde müdahale edilebilen ve isteklerinizi tam olarak karşılayabilen bir Çağrı Merkezi sistemine kavuşmuş oluyorsunuz.
cagri-merkezi-4
call-center

Call Center (Çağrı Merkezi) Hizmeti

Çağrı merkezi (call center) hizmetlerimiz; Inbound (Gelen Çağrı) müşterilerinizden gelen çağrıları karşılama, Sipariş, Randevu, Şikayet Kayıtları, teknik destek gibi çözümler sunarken,

Outbound (Giden Çağrı) hizmetlerimiz; dış arama, tele satış, pazar araştırmaları & anketler, müşteri memnuniyeti aramaları gibi bir çok esnek çözüm ile şirketinizin iş yükünü hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Dijital Dünyayı Kullanın,

Cirolarınızı Katlayın!

Telefon!

+90 532 680 23 53