facebook

Facebook Reklamları

Optimizasyonu Neden Önemlidir?
Günümüz dijital dünyasında en önemli mecralardan birisi olan Facebook, doğal olarak dijital pazarlama için de önemli bir mecradır. Yüzbinlerce üyesinin kişisel bilgilerini depolayan Facebook, oldukça spesifik kıstaslarla reklam verebilmenize olanak verir.

Başarılı bir Facebook Pazarlama için Facebook Reklamları konusunda uzman bir ekibin size çok yararı olacaktır.

Türkiye’ de;

0
Milyon kişi facebook kullanıyor
0
Milyon kişinin internet erişimi var.
Türkiye’deki hemen hemen her 2 kişiden 1’i Facebook’a üyeBu oran da Türkiye’de internet erişimi olan insanların %88’inden fazlasının Facebook hesabı olduğu anlamına geliyor.

Hedef Kitle

Facebook Reklamları sayesinde ilgi alanı, iş alanı, yaşadığı bölge, yaş aralığı, cinsiyet gibi filtreler ekleyerek nokta atışı bir hedef kitle oluşturabilirsiniz.

Ciro Artışı

Hedef kitleye, Facebook Reklamları aracılığıyla çeşitli reklamlar gösterebilirsiniz. Bu da size mükemmel bir reklam yatırımı ve ciro artışı olarak geri dönüş sağlayacaktır.
facebook-reklam-2
facebook-reklam

Rapor

Dijital reklamcılığın en büyük artılarından birisi de ölçümlenebilir olmasıdır. Dijital mecralarda yapılan reklamların sonunda, reklamınızın belirlediğiniz kriterlere uygun  kaç kişiye ulaştığını rapor alabilirsiniz.

Verimlilik

Facebook Reklamları ile reklama çıkarttığınız paylaşımların ne kadar izlendiğini, ne kadar tıklandığını ve ne kadar verimli olduğunu gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Dijital Dünyayı Kullanın,

Cirolarınızı Katlayın!

Telefon!

+90 532 680 23 53