google-adwords

Google Adwords Nedir?

Günümüz reklamcılığında reklamın her adımı, titiz bir şekilde analiz edilebilmektedir. Başarılı bir reklam projesi gerçekleştirmek için ön planlama, data toplama ve stratejileri belirleme kritik önem taşır. Özellikle Google Adwords pazarlama kampanyalarında ön hazırlık olağanüstü önemlidir.

Google Adwords Hizmeti Size Ne Kazandırır

Google Adwords hizmeti aldığınızda, vereceğiniz reklamlarınızın başarı şansını olabilecek en yüksek olasılığa çekmiş olursunuz. Reklam sırasında elde edeceğiniz veriyi sağlıklı bir şekilde kaydedeceğiniz için ileriki kampanyalarınızda elde ettiğiniz veriyi kullanabilirsiniz.

Reklamlarınızla alakalı herhangi bir kriz, hata veya müdahale gerektiren durum oluştuğunda hızlı bir şekilde aksiyon alabilirsiniz.

Sosyal Profesyoneller ve Google Adwords

Sosyal Profesyoneller olarak yılların sektör tecrübesini reklamcılık teknolojisinin tüm imkanlarıyla birleştiriyoruz. Yapacağımız titiz anahtar kelime çalışmaları sayesinde tıklama başı maliyetiniz minimumda tutulurken, hedef kitle ve anahtar kelime çalışmalarıyla reklamlarınızın alakalı kişilere gösterilmesini garanti altına almış olursunuz.

Kritik kelimeler için, bütçenizi en verimli şekilde kullanarak rekabetten galip çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece en tasarruflu rakamlarla en yüksek karı elde edebiliyorsunuz.

googgle-adwords

Google AdWords Reklamları Neden Avantajlı?

  • AdWords Reklamları, ölçülebilir, güvenilir ve esnek,

  • AdWords Reklamları raporları istenilen anda size sunuluyor,

  • AdWords Reklamları istenilen anda durdurulup, başlatılabilir,

  • AdWords Reklamları bölgesel veya küresel seçeneklerle yayınlanabiliyor,

  • Doğru kullanıcıyı doğru zamanda sizinle buluşturuyor.

Dijital Dünyayı Kullanın,

Cirolarınızı Katlayın!

Telefon!

+90 532 680 23 53