Instagram’da Reklam Vermek

Öncelikle facebook üzerinden bir kampanya oluşturmanız gerekmektedir.

Tıpkı Facebook gibi Instagram’da çeşitli filtreler uygulayarak nokta atışı hedef kitle belirlemenize olanak veren bir mecradır. Buna ek olarak Instagram kullanıcı kitlesinin daha dinamik, özellikle perakende alım yapmaya daha yatkın ve daha canlı olduğunu belirtmekte yarar var. Hedef kitlenize uygun görsel seçimi ve doğru reklam stratejisi Instagram reklamlarının başarıya ulaşması için son derece önemlidir.

Yaratıcı görsel ve video tasarımlarını, işinin ehli metin yazarlarımızla destekliyoruz. Böylece ortaya size kar getirecek bir Instagram Reklam Kampanyası çıkmış oluyor.

instagram-reklamlari-3

Instagram Reklamları’ndan Verim Almak

 

Instagram görselliğin ağır bastığı bir mecradır. İster görsel tasarım olsun isterseniz de video içerik, Instagram Reklamları için içerik olağanüstü önemlidir. Bu önem sırasını teknik optimizasyonlar takip eder.

 

İyi bir optimizasyon yapmazsanız, Instagram reklamlarınız alakasız kişilere gösterilebilir. Bunun olmasını istemezsiniz.

 

 

Sosyal Profesyoneller olarak Instagram Reklamları konusunda hedef kitlenizi belirliyor, kampanya ayarlarınızı optimize ediyor, hem kitlenize hem de Instagram mecrasına biçilmiş kaftan içerik üretimi planlıyoruz.

 Kabiliyetli görsel ve video tasarımı, işinin ehli metin yazarlarımızla destekliyoruz. Böylece ortaya size kar getirecek bir Instagram Reklam Kampanyası çıkmış oluyor.

 


Dijital Dünyayı Kullanın,

Cirolarınızı Katlayın!

Telefon!

+90 532 680 23 53